Salati Preziosi

Salati Preziosi je ochranná známka společnosti Preziosi Food SpA se sídlem v Melfi (PZ), společnosti tvořené hlubokými hodnotami, sociálním závazkem a mnoha novými nápady.
Kvalita, inovace a křupavost od roku 1998
Preziosi Food navrhuje slané snacky a chipsy od roku 1998, přičemž zachovává nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti, respektuje životní prostředí a baví ty nejmenší bezpečnými a kontrolovanými překvapeními.
azienda-header
rozmanitost
Rozmanitost, chuť a křupavost!
Různé druhy chipsů, extrudery, popcorn. Široká škála produktů v různých formátech, vhodných pro potřeby konečného spotřebitele a zákazníků Preziosi Food. Objevte je všechny, vyberte si své oblíbené.
Inovativní technologie pro slané občerstvení
Poskytování zákazníkům a spotřebitelům vysokou kvalitu, bezpečný a kontrolovaný produkt. Preziosi Food investuje každý rok do výroby a pořízení nových technologií, které umožňují, že naše výrobky splňují nejvyšší standardy.
technologie
casereca
Když je udržitelnost křupavá!

2020

Salati Preziosi je jediná italská značka bramborových lupínků v Itálii, která používá 100% kompostovatelné balení brambůrků, které lze recyklovat za mokra nebo organicky. La Casereccia jsou první brambůrky, které respektují životní prostředí.

Certifikace a bezpečnost

Certifikace: Italská průmyslově kontrolovaná továrna s certifikovanými obchodními procesy. Firma Preziosi Food klade důraz na poctivost výroby a snaží se vyhovět všem potřebám spotřebitele.

Bramborové lupínky - geneticky nemodifikované

Bezlepkové produkty

* vždy zkontrolujte zadní stranu balení

Produkty bez glutamátu

* vždy zkontrolujte zadní stranu balení

Nízký obsah soli

Bez použití palmového oleje

Využitý pouze kvalitní slunečnicový olej

Bezpečnost a kvalita, od prvního čipsu až po poslední